İzmir Travesti İlanları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Travesti İzmir
  4. »
  5. Karaburun Travesti

Karaburun Travesti

admin admin -
14 0

Kendisi küçük olsa da İzmir Karaburun travesti için büyük işler başarmaktadırlar. En sevdiği ilişki şekli olan, anal seks yapan bayanlar olarak, işini severek isteyerek sizinle bu şekilde birliktelik yaşıyor. İzmir cimcif yapan travesti olarak hiç bir sınırdan hoşlanmayan bu kadınla beraberlik yaşama fırsatını sizlere sunuyorum. Buraya bu ilanı oluşturma sebebimdeki en büyük amaç da bu zaten canlar. Sizlere her zaman yardım etmekten ve aradığınızı bulmanıza yardımcı olmaktan başka hiç bir çıkarım olmadığını da bilmenizi isterim.

Sizinle zaman geçirmesini istediğiniz kadının doğru bayan olması bence çok önemli. Her iki taraf için ıstıraba dönmeyecek bir cinsel birliktelik yaşamanız bence en mühim konu. Hatunların sınırlarını aşırı derecede zorlayacak, çok uçuk isteklerde bulunmamanız, her iki taraf için daha sağlıklı olur. Henüz kelimelerle telaffuz etme yeteneğimiz olmayan, sıra dışı fantezi isteklerinizi, içinizde tutmanızda fayda var beyler.

Karaburun Travestileri

Örneğin İzmir eş değiştirme, yani İzmir swinger gibi talepleriniz. Sizin akla ve mantığa aykırı bu gibi isteklerinizi, escort bile olsa her bayan kaldıramaz. O nedenle de profil yazılarını iyi okuyun, özümseyin ve ona göre isteklerde bulunun. Zira her kadın o kadar da midesiz değil efendiler. Sizin seks isteklerinizi sorgulamak tabi ki bana düşmez ama, kabul edebileceğimi de söyleyemem. Fazla kıskanç bir insan olarak, bu tarz istekler bana çok şuursuz geliyor. Aklınızı yitirmiş olmalısınız. Bu zihniyete sahip insanlara üzülüyorum.

Karaburun Travesti
İzmir Karaburun Travesti Numaraları İlanları

Orta yaşlı bir hatun olarak, 26 yaşlarıma dönmeyi çok isterdim. Şu anki konumuz geçip giden İzmir yeni travesti seneleridir. Geçmişe dönüp baktığımda, ergenlik ya da 20 yaşlarımdaki dönemlere dönmeyi hiç istemediğimi fark ettim. Bir bayanın bence en güzel zamanları 25 yaştan sonraki beş, altı sene. Şimdi yanımda bu yaşlarda olan insanların, hallerinden şikayetçi olmaları çok canımı sıkıyor. Yeni ve güzel Karaburun travesti için ah geçen seneler! Asla yerinde durmuyorsunuz! Bir gittiniz ya, daha geriye dönmek imkansız. Bu duruma ben aslında alışık bir insanım. Hayatımın hiç bir döneminde ne yaşımla, ne de fiziksel özelliklerimle ilgili hiç bir sorun yaşamadım. Niye bilmiyorum bugün geçmiş bir aklıma geldi. İnsan sadece boş yere harcanmış senelerine üzülüyor. Sadece bunu kafaya takıyorsun. Yine de her yaşın bir özelliği ve ayrıcalığı var, keyfini çıkartmak lazım. Hiç bir şeyi kafaya takmaya değmiyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir