İzmir Travesti İlanları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Travesti İzmir
  4. »
  5. Karşıyaka Travesti

Karşıyaka Travesti

admin admin -
39 0

Karşınızda güzellikleri ve zarafetleri ile İzmir Karşıyaka travesti ilanları bulunuyor. Karşıyaka aktif pasif travesti için en yeni hatununuz olarak hizmet vermekteyim. Kendini özel hissettiği için sizlerin, kendinizi özel hissetmenizi sağlatacak olan bu güzel kızla alakadar olunuz. Benim görüşmem içerik olarak onunla zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağım türde idi. Bebeğim bu tarz yabancı kızlar ülkeye henüz yeni geldikleri için, kendilerine iyi bakıyorlar. Sonuç olarak bir yer ve piyasa oluşturabilmek adına, her türlü hünerlerini sergilemekten hiç geri durmazlar.

Bütün maharetlerini göstermekten çok memnun olurlar. Sizin evinize gelen İzmir ucuz travestiler ve İzmir grup yapan travestiler hem uygun fiyatlıdırlar. Onlar erkeklere farklı heyecanlar ve lezzetler sunmak adına sizlere ekip olarak hizmet veriyorlar. Bu birbirinden güzel kızlarla hoş vakit geçirmek isterseniz, onları arayıp, kendi yerinize davet edebilirsiniz. Lakin istek olursa taksi ücreti gibi konularda anlaşabilirseniz, otellerde de görüşme sağlayabilirsiniz. Ayrıca eğlence mekânlarında, yanınıza gelen kızlarla eğlenmek adına, rüyalarınızda bile göremeyeceğiniz azgın anıları yaşayabilirsiniz.

Karşıyaka Travestileri Evlerinde Görüşüyorlar

Karşınızdaki insanın tiksindirmeden, midesini kaldırmadan yanına gidin. Bunun için yapılması gerekenler çok basit. Su, sabun ve traş bıçağı, bir de bir koltuk altı deodorantınız bulundu mu tamam işte. Zaten havalar gittikçe sıcaklaşacak, bu tarz yaklaşımlara dikkat ederseniz, gerisi çok kolay olacak beyler. Bir de öpüşüp koklaşmayı seven erkekler, ağız kokunuza da özen gösterirseniz iyi olur. Soğanı sarımsağı yiyip de, kıza demeyin sakın, gel seni bir öpeyim diye.

Karşıyaka Travestileri
Vip Kaliteli İzmir Karşıyaka Travesti Partnerler

Mekan deyince, arkadaşlara uydum bir gün içtim, iki gündür kendime gelemiyorum anasını satayım. Bu alkolik olanlar her gün her gün nasıl içiyor acaba cidden merak ediyorum. Çok bit şey içtiğim de söylenemez. Aslında eskiden daha çok içerdim bu kadar etkilemezdi, artık az da içsem çabuk etkileniyorum. Cidden garip bit durum olduğunu söylemek isterim. Demek ki yaş ilerlemeye başladı mı, her ne kadar kendimizi genç de hissetsek, bünyemiz bu hislerimizi yalancı çıkarmak için elinden gelen her şeyi yapıyor ve bize de düşüncelerimizin doğru olmadığını, kendi kendimizi kandırdığımızı çok acı bir şekilde gösteriyor.

Birlikte en özel anları yaşayacağınız İzmir masöz travesti hepinize merhaba diyor. Bazen hayat var ile yok arasında kalmış bir şey bir yanımız kal diyor bir yanımız git ! Olduğun yeri cennet yapmaya çalışıyoruz bazen cehennem ama bir İzmir yeni travesti arada kalırsa o çok zor oluyor. Birlikte olduğunuz kadınların ruh gibi ve çok duygusuz olduğundan şikayet edip duruyorsunuz. Bu konuda aslında haklı olabilirsiniz. Gelen yorumlardan anladığın kadarıyla her zaman kaliteli bir cinsel ilişki yaşamıyorsunuz. Kızlara da hak vermek lazım. Daha önce hayatları boyunca hiç görmedikleri bir erkeğe pozitif muamele yapmak, pek de kolay bir hareket olmasa gerek. Ellerinden geldiği kadar iyi davranmaya çalıştıklarından hiç şüphem yok. Biraz da siz özverili davranın. Temizlik ve hijyene özen gösterin.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir