İzmir Travesti İlanları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Travesti İzmir
  4. »
  5. Konak Travesti

Konak Travesti

admin admin -
114 0

Güzel gözleri olan İzmir Konak travesti numaraları bir bakışta kendilerine aşık edecek derecede güzeldirler. Kendi sevgilinizden bile daha iyi sevişen Konak otele gelen travesti iyi şekilde candan öpücükleri sunuyorlar. Onlar için sadece senin dudağına kandırıyor. Öpüşmekten ve kendini yalatmaktan zevk alan bu İzmir genç travestiler ile birlikte olurken hayatı anlayacaksınız. İşte o zaman vaktin ve keyfin ne kadar çabuk geçtiğini anlayamayacaksınız. En uzun saatleri bir arada yalamak isteyeceğiniz tarzda güzel olan bu kızla zaman akıp gidecek.

Konak Travestileri
İzmir Konak Travesti Profilleri Fotoğrafları

Zaten öpüşüp sevişirken saatler geçmiş olduğunu fark edecek ve çok şaşıracaksınız. Pişmanlık duymadan ve isteyecek çılgın, gezmeyi tozmayı seven yakışıklı, cömert beyler ile tanışmak istiyorlar. İşte bu çapkın erkekler ile para karşılığı cinsel birliktelik hizmeti verip, maddi kazançlar sağlamak istiyorum. Çok çılgın bir hatunum, her ortamda seks yapabilirim, yaz gecelerinde plajlarda az seks yapmadım. Çok deli dolu bir hatun olarak denizde çıplak yüzmeyi severim. Kaliteden asla taviz vermeden, İzmir otele gelen travesti olarak vip olarak hizmetler veriyorum.

Konak Travestileri Burada Yayınlanıyor

İlişki esnasında, aktif ve dominant davranmayı, üste çıkmayı, dolayısı ile kontrolü elimde tutmayı seviyorum. Bu vesile ile bir seks performansı sergilemeyi severim. Ayrıca Konak kaliteli travesti olarak, tüm tabuları yıkan, hiçbir kaideye, sınırlamaya takılmadan beraber olmak tercihimdir. Benim sayemde, istediğiniz bütün fantezileri nazlanmadan, kapris yapmadan yerine getirecek bir hatun ile zaman geçireceksiniz. Ama ulaşmak için haydi ne duruyorsunuz, hemen beni arayıp yanıma gelsenize.

Yine boş geçen bir Pazar ve ben bu bulunduğum şehirden adeta nefret ediyorum. Çünkü hemen dikkat çeken bir durum olması sebebiyle burada bulunanlara hitap ediyoruz. Millet ne güzel tatil yapıyor, ben bu istemsiz olasıca yere çakıldım kaldım. Yapılacak bir aktivite var o da silindirik bir alışveriş merkezinde zaman öldürmek. Başka da hiç bir oluru maalesef buranın yok. Sokağa çıksan birbirinden mal bir sürü insanın gözleri üzerinde. Zira Ben biraz aykırı bir tip olduğum için hemen dikkatleri üzerime çekmekte üstüme yok. Örneğin saçlarım pembe deyim gerisini siz anlayın canlar.

Takılar, küpeler ve değişik aksesuarlar derken hemen ilgi odağı olmakta üzerime yok. Acilen maddi durumumu toparlayıp kendimi şu şehirden bir atmam lazım. En kısa sürede buradan bir kurtulsam huzur bulacağım. Hazır yaz da gelmişken, biraz uygun kiralı bir ev yakalasam kendimi İzmire atacağım.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir