İzmir Travesti İlanları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Buca Travesti
  4. »
  5. Buca Travesti

Buca Travesti

admin admin -
34 0

Sonunda İzmir Buca travesti konulu makalemize başladık. Merhaba beyler, ben İzmir Buca yeni travesti partnerinizim. Sizlere İzmir Lezbiyen travesti olarak hizmet vermekteyim. İlişkide kadın erkek tercihi yapmayan, her ikinizle de aynı anda birliktelik yaşayabilen, yatakta sadece sizi değil, eşinizi de tatmin edebilecek bir travesti hatunum. Siz beni, arkama geçip becerirken, bende altımda zevkten kıvranan eşinizin, her yerini yalayarak, onu boşaltmakla meşgul olacağım.

Bazı kadınlar sadece para kazanmak için, yalandan inleme sesleri çıkararak sizinle beraberlik yaşar. İlişkinin hiç bir dakikasından keyif aldıkları söylenemez. Yalancı ilişki yaşamak bu hatunların en iyi yaptığı iş. Başka nasıl davranabilirler ki, ben olsam bende aynı yalanın bir parçası olurdum sanırım. İnsan sevmediği, teninin uymadığı bir adamla ne diye beraber olsun ki sanki. Çünkü sırf para kazanmak yapılacak olan seksin bir sınırı vardır. Elin herifleriyle canı çok istermiş gibi beraber olmak, dünyanın en zor işlerinden birisi olsa gerek. Sırf paraya çok ihtiyacı olduğu için bunca kahrı çekmek manasız. Bu konuyla ilgili fazla yorum yapmak benim için zor. Yaşayan bilir derler, ben sadece fikir yürütüyorum. Belki de her anından zevk alan kadınlar da yok değildir sanırım. Üstelik böyle bir durumda her şeyin daha kolayına kaçmak mümkündür.. En azından yaptıkları iş iyice zorlaşmaz.

İzmir Buca Travestileri Muamelede Sınır Tanımazlar

İzmir Buca Travestileri
İzmir Buca Kaliteli Güzel Travestiler

Üçümüz de aynı anda, deli gibi boşalarak mutluluğa ulaşacağız. Böyle bir manzarayı hayal etsenize. Hayallerde bile insanı tahrik etmeye yetiyor, gerçeğini siz düşünün. Bütün erkekler birazcık da olsa kıskançtır. Yatakta ikinci bir erkeğe tahammül edemez ama benim kadar güzel bir bayan olması onun da işine gelir. Zaten buradaki amaç kadını mutlu etmek değildir ki, kendini doyuma ulaştırmak. Yatakta iki tane hatunu domaltıp da birlikte olmak var. Zaten sıkıldın değil mi, ama ben sana söyleyeyim, her gün evdeki malzemeyi görmekten. Zaten kadını tatmin bile edemiyorsun. Ama o işi de bana yıkıp, sen anın keyfine varacaksın.

Seni gidi uyanık seni, bir elin yağda, öteki balda, yine en özel anları ve üst seviye hazzı sen yaşayacaksın. Benim için hiç problem değil. Sen beni davet et, bastır paramı da, bak ben sana ne anlar yaşatıyorum. Yazık tabi, senin hatun da hayatında özel bir gün yaşasın. Buca aktif travesti pasif olarak seni boşayıp da bana kaçmak isterse ona da yapacak bir şey yok, başından söylemiş olayım yani. Senin yapamadığını yapan bir hatun da olsa, yine tercih sebebi olacaktır. Bir kadının mutlu olması için, illa vajinasına küçücük bir şey girmesine ihtiyacı yok. Bilmiyorum işte. her ikisi de tuhaf bana göre. Bir erkeğin tek düşüncesinin sadece seks yapmak olması biraz yakışıksız kalıyor. Çünkü bence her şey bundan ibaret olup gerisi sadece teferruattan ibarettir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir