İzmir Travesti İlanları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Travesti İzmir
  4. »
  5. Güzelbahçe Travesti

Güzelbahçe Travesti

admin admin -
15 0

Feleğin çemberinden geçmiş İzmir Güzelbahçe travesti parterler bu ilanı takip ediyorlar. Kesin evde dünya güzeli bir karısı ve mükemmel de bir seks hayatı vardır ama nafile. İbnelik parayla, illa ki hovardalık yapacak dürzü. Erkekliğin şanından ya, arkadaşlarına uymayıp yapmasa çok ayıp olur. Halbuki dese, ben gayet mutluyum, karımı aldatmak istemiyorum, bence ondan daha herifi yok bu hayatta. Ama illa ki ortama uyacak, erkekliğe toz kondurtmayacaklardır.

Arkadaşlar bu yazıyı geçmişte benim eski hatun yazmıştı, muhtemelen bana hitaben yazmış olabilir. Pislik oğlu pislik, eminim ki evdeki ilişkisinin de yerini tutmayacak, özünde yaptığına bile pişman olacak. Sonuçta Güzelbahçe yeni travestiler kendi partnerin gibi olabilir mi? Sürekli beraber olduğun insanla artık birbirinizin nelerden hoşlanıp hoşlanmadığını öğreniyorsun. Seni kendi eşinden daha iyi rahatlatacak bir başkasının olabileceğine inanmıyorum.

Güzelbahçe Travestileri Mutluluk Dağıtıyorlar

Mesela ben şimdi sevgilime ne kadar kızsam bile, benim zevk aldığım her şeyi o biliyor. Ama yüzüne karşı bunu söylemek isterim. Yani işin özü, elinizdekiyle yetinmeyi öğrenin, sonrasında pişman olmazsınız. İzmir ilinin en gözde bayanı ile mi beraber olmak istiyorsunuz? İşte karşınızda İzmir güzel travesti partnerler. Sizlere hizmet verecek olan güzel hatun, her zaman en popüler hatunlar listesinde muhtemelen ilk sırada. Her zaman garanti olan İzmir trans size en güzel hizmeti sağlamak için çabayı sarf ediyor. İzmir Güzelbahçe otele gelen travesti olarak sizi ziyaret etmekten de hiç çekinmezler. Sonuç olarak bu kadınla, hemen hemen her yerde beraberlik yaşayabilirsiniz.

Güzelbahçe Travesti
İzmir Güzelbahçe Yeni Aktif Pasif Travestiler

Ayrıca sizin aracınıza da gelerek, arabada seks yapan bu kadın, yeter ki mutlu olmak istesin. İşte bu nedenle zevk alsın diye çalılıklar arasında bile domalıp, hemen donunu indirmeye çoktan hazır. İzmir çarka çıkan travestiler birisi beni şöyle evire çevire birlikte olsun diye, zamanın içinden geçiyorlar. Ama ben bu mekânın hiç bir önemi yok diyecek kadar da cüretkar değilim. Acaba bunun ismi azgınlık mı yoksa arsızlık mıdır? Tabi ne olursa olsun, erkekler de bunun gibi hatunları tercih ediyorlar. Erkekler de ağzının tadını biliyor, nerde böyle düz duvara tırmanan isterik kadın var onu istiyorlar. Tabi onlar da haklı. Sıkılmış millet onu yapmam, burama elleme, öpmek yalamak yok, yasak diyen kadınlardan. Bu tarz hatunlarla beraber ola ola, bu hatuna hasret olmaları pek de görülmemiş şey değildir. Sizde aynı ilgiyi gösterin, size de gelsinler kızlar. Kıskanmayın, çalışın.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir