İzmir Travesti İlanları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İzmir Gay
  4. »
  5. İzmir Gay Sitesi

İzmir Gay Sitesi

admin admin -
18 0

Travestileri kadar popüler İzmir gay sitesi hizmetinizde, bu sayfada bulunan ilanlardan kendinize yeni partner seçebilirsiniz. Merhaba ben İzmir sınırsız aktif pasif partnerim. Tüm güzelliğim ve zarafetimle karşınızdayım. Sizlere hizmet edebilmek adına İzmir otele gelen cd olarak hizmet de sunuyorum. Kaçamak yapmak istiyor ve bu nedenle, güzel bir hatunla vakit geçirmek niyetindeyseniz, kesinlikle doğru adrestesiniz. Benimle beraber olup kaliteli bir seks yaşamak, size fazlasıyla iyi gelecek.

İzmir pasif telefonları numaraları ne demektir size anlatayım. Bizim gözümüzde aslında hepsi birdir ama ufak tefek farklılıkları var. Misal veriyorum kadın gibi giyinen İzmir ücretli gay ile bayan arasında ciddi derecede fark vardır. Nihayetinde zaten bu iki millet birbirinden pek haz etmez. Bu ufak tefek bizim tabirimizle minyon tipli ırkların birbirine karıştırır dururuz aslında.

İzmir Gay Aktif Pasif Ap

İzmir Gay
Ücretli ya da ücretsiz görüşen İzmir aktif pasif ap gay partner ilanları

Şimdi bu işi yapıp bu tarz bir isimli hatun mu olur demeyin, eğer bir İzmir ap gay arıyorsanız eğer illaki tek ve hemen bakmanız gereken hatun benim. Hem ben size en yakın ve konu seks olduğunda haklı olarak kendimi size yakın hissediyorum. Daha bana gelmeden arzunuzu ve azgınlığınızı buradan hissedebiliyorum, isyan etmeyin hemen bana gelin. Hep birlikte ve yeniden merhaba çapkınlar diyorum, azgın hallerinizi burada yansıtacak olan bayan olarak gidermek ve sizi seks dediğimiz o zevk veren eyleme doyurmaya geldim. Burada İzmir evi yeri olan pasif partner bayan olarak siz çapkınları en arzulu hallerimle karşılıyorum, bana geliyorsunuz ve misafirim oluyorsunuz.

Bu konuda hiç bir şüpheniz olmasın aşkım. Sınırları zorlamayı seven bir İzmir kadınsı pasif gay olduğum için, yatakta size sonsuz mutluluk vaat ediyorum. Diğer bayanlarla beni karıştırmamanızı tavsiye ediyorum. Sıradan ve sıkıcı ilişkilerden çok bunaldığınızı biliyorum. Bu nedenle de, yasaklar koyarak, sizi asla bunaltmayacağımı iyi bilin.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir