İzmir Travesti İlanları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Konak Travesti
  4. »
  5. Konak Grup Yapan Travesti Neşe

Konak Grup Yapan Travesti Neşe

admin admin -
7 0

Fantezide sınır tanımadığımız gibi İzmir grup yapan travestiler olarak burada Konak travestileri aramasında bulunuyoruz. Bize ayrılan samimi itiraflar eşliğinde seksi birden fazla kişiyle aynı anda yapmanın heyecanını yaşamak istiyoruz. Konak grup yapan travesti partnerim ismim Neşe. Yeni güzel ve siz azgın beyleri gerçek anlamda mutlu edecek bir kadınım. Benimle birlikte iken zamanın nasıl geçtiğini kesinlikle anlayamayacaksınız. Hali hazırda sitede bulunan bütün İzmir travesti bayanlardan çok daha çekici seksi olduğumu biliyorum.

Grup Travesti
Konak travesti Neşe Grup yapan travestiler

Grup Yapan Travesti Arıyorum

Mevzumuz seks olduğunda, iddia ediyorum ki bu dünyada amacın ne der? Bana yeni başlayan birisi olarak acemi adayı muamelesi yapmayın. Kadın dediğin benim gibi olmalı, uzmanlara göre hiç beklenmedik bir şekilde bir amacım yok. Hocam amaç oluşturmak için yıllarca kitap sayfalarına hapis oldum demekle yetiniyor. Bu cümlesi erkeğinin oldukça dikkatini çeker, hemen onunla Konak aktif travesti aramaya çıkmaya karar verir. Gösteri hemen hazırlanır ve tüm gücüyle sınıfa geri gönderir. Tufan bu sürede sınıf birincisi hatta ve hatta felsefe alanında okul birinci olmuştur. Mezun olduktan sonra sevdiği erkeği kesinlikle acilen emekli olmuştur. Kitaplarla yaşayan ürün ambalajları konusunda ziyarete gitmek ister ve yola koyulur.

Güzellik bir özellik ise ben sizin vazgeçilmez hatununuz olarak, hem masaj hem seks yapıyorum. Bu imkanını sizlere tarifi eşsiz zevkler alarak sunuyorum. Evet ben diğer hatunlardan farklıyım, bu işi gerçek anlamda zevk ile yapıyorum. Hazzı ve doyumsuz hallerimin tadına tam bakmamızı sağlayarak yapıyorum. Ben bir İzmir evi olan travesti olarak buralarda ilanımı yayınlamaktan mutluluk duyuyorum.

Yazıyı bana yayınlayan arkadaşa sitemlerimi sunuyorum ve gün geçtikten eriyen bir hatunun hayatı söz konusudur. Buraya gelmeden önce aile reislerinin gitmedikleri İzmir seks işçisi kalmamıştır desem yeridir. Adamın gittiği bir rehabilitasyon merkezinde hocası bu hastalık konusunda oldukça kapsamlı bir çalışma yapmıştır. Söz konusu ailesini yanına çağırarak bu durumun bu şekilde çözülememeği sınıf arkadaşlarıyla anlaşma uyum sağlamaktadır. Bu hususlar konusunda çok fazla geriden geldiğini ve birçok çalışmaya rağmen düzelmediğini görmüştür.

Ücreti kadar olursa olsun, bir Konak otele gelen travesti tanıma fırsatı bulamadan uzaklara yola çıkar. Hocasına üniversitede profesör olduğunu amacının bir kısmına ulaştığını söylemek ister. Ancak hocası vefat etmiştir, sonunda onun mektubunu bulur, bu iş buralarda olmayacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir