İzmir Travesti İlanları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Buca Travesti
  4. »
  5. İzmir Otele Gelen Travesti Büşra

İzmir Otele Gelen Travesti Büşra

admin admin -
13 0

Kaldığınız yere sizin yanınıza İzmir otele gelen travesti olarak hizmet verecek partner arıyorsanız bize bakın. İster istemez İzmir kaliteli travesti arayışınız olacaktır. Büşra hanım, özel yaşam tarzını, seks deneyimini ve daha fazlasını bulmak istediğinizde size eşlik edecektir. Son anda hemen bize haber vermeniz en güzeli olmakla birlikte farkındalık yaratmak istiyoruz.

Otel Travesti
İzmir Otele Gelen Travestilerden Büşra

Bayraklı Otele Gelen Travestiler

Bu internet sitesi, kendisine reklam veren şahane hatunları ile meşhurdur, bilindiği üzere turistlik bir yerdir. Bayraklı travesti denildiğinde, gerçi azgın erkeleri, cömert beyefendileri ile de çoğu yeri turistliktir. Özellikle konu seks turizmi denildiği vakit İzmir otel travestileri çok kültürün bir arada olduğu alandır. Amacımız bolca eğlence mekanların çok fazla olduğu bir yer olarak bilinmektedir. İzmir iline gelen birçok kişinin ilk gezecekleri yer her ihtimalde bu azgın partnerler olacaktır. Bunun sebebi ise her kültüre uygun olması, insanların eğlenebileceği kafa dağıtabileceği, ruhlarının özgür bırakabileceği bir yerdir.

Adam bana kalkmış elliye kadar sıkıntı yok diyor, beyin olarak hala bir meşgale ile uğradık. Ne zaman emekli olduk patlayacak, zaten bir kere doktora gitmen yeterli. Burada arzu dolu bir hatun olan hikayemizin geçtiği mekanda bir yaz akşamı arkadaşlarıyla birlikte eğlence mekanı olan meyhaneye içmeye giderler. Dört kişi olan bu grubun bütün üyeleri kızdır. Kaleiçi dediğimiz yere içmeyen giden grubumuz oldukça mutludur. Oldukça kalabalık olan mekanda karşı masada bizim kız grubu dörtlü bir erkek grubu bulunmaktadır.

Buca Otele Gelen Travestiler

İzmir Buca travesti için otele gelen kızlar arasında en güzeli ve seksi severek yapanı benim olduğum gerçeğini artık kabullenmelisiniz. Zevk vermek sadece benim işim değil, aslında hayat felsefem diyebiliriz. Buca kendi evi olan travesti bayanların mevzu bahis olan ilçesinden bundan birkaç hafta önce gerçekleşen bir cinayetten bahsetmek isterim. Geçenlerde oluşan bir cinayette asıl konu namus meselesi olarak belirlenmiştir. Kendisine yeni ve özel bir İzmir otele gelerek görüşen travesti bayanı arayan bir manyağımız var. Öncelikle hikayemizi anlatmakla başlayabiliriz.

İlan veren hatunlar bu sayfada sizlerin aramaları için ilanlarını yayınladılar bile. İzmir kaliteli travesti bayanların keyfi bu internet sitesinde yer alan kızların reklamları ile şahlanır. Maddi durumları yüksek olan bir ailenin yengesi olan Cemre ile kayın biraderi olan Berk arasında geçmiştir. Bu aile birbirine bağlı herkesin birbirine düşkünlüğü olarak bilinmektedir. Ancak durumlar Nigar hanımın eve gelişiyle değişmektedir. Abi kardeş olan bu iki kişiden, abi yazın evlenmektedir. Evlendiği kişi bir İzmir masöz travesti pilot bir kızıdır. Genel kültür olarak baya iyi, aile şartları genel olarak iyidir.

Gelin gittiği yerde geldiği yerle bire bir olmasa da benzerlik göstermektedir. Aile tarafından sevilen Cemre tarafından da ilgi odağı olmuştur. Berk oldukça genç kariyer yapmış değişik bölgelerde çeşitli eğitimler almış, kendini geliştirmiştir. Betimleyecek olur isek vücudu bütün kızları hayali olan, kaslı, uzun boylu, gür saçlı, bakımlı bir adamdır. Cemre’nin eşi kardeşi kadar olmasa da genel olarak özellikleri benzemektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir