İzmir Travesti İlanları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bornova Travesti
  4. »
  5. İzmir Sahibe Travesti

İzmir Sahibe Travesti

admin admin -
13 0

Değişik fantezilerinizi gerçekleştirmenizde size yardımcı olacak İzmir sahibe travesti bu sitede yer alıyor. Dominant karaktere sahip olan İzmir mistress sahibe denilince akla ilk gelen isim benim. Meşhur olmak istiyorum ve bunun için mücadele veriyorum. Amacım kaliteyi samimi hallerimle birleştirerek uygun seksi, siz çapkınlara sunmaktır. Hayattan benimle birlikte yeni zevkler edinmeye başlamanız için aslında şimdi tam zamanı diyebilirim.

İzmir yeri olan travesti bir psikoloğun aşk hikayesinin, daha doğrusu saplantı diyebileceğimiz kadar bilinmektedir. Ben ise sizlere bu aşkın kurbanı olan adamın dramını anlatmak istiyorum. İzmir bölgesinde oldukça tanınmış olan bu kişiyi bulmak için hemen yola çıktık. Adam işinde gayet başarılı olduğunu, ve tedavi ettiği her hastanın normal doktorlara nazaran iyileştirdiğini söylemişlerdir. Ben özellikle kendi evinde görüşen hatunları tercih ediyorum, bunun nedeni otel ortamının bana itici gelmesidir.

Bornova Sahibe Travesti

Sahibe
İzmir Bornova Sahibe Travesti İlanları

Ablasıyla huy olarak hiçbir bağlantısı olmayan incinin hazin sonu maalesef ölümle sonuçlanacaktır. Kişilik bozukluğu yaşayan travesti partner arkadaşımız, o sabah evden heyecanla ayrıldı. Aslında burada bulunan Bornova aktif travestiler için yeni panterler ile birlikte olunuz. Harika zevkli zamanlar geçirmek isterim ve üniversite hocasıyla birliktelik yaşayan inci onun evine gidecektir. Ancak bir türlü istediklerini söyleyememiştir, bunun için adama sığınıp yardım ister.

Ancak ondan önce muhabbetlerinde bu durumu nasıl açıklayacaklarını bilmiyorlardı. Akşam eve geldiklerinde çocuklar tuhaflık olduğunu anlamıştı onlara, kara haberi hemen verdiler. Ancak çözümün bu şekilde olmayacağını tedavi sürecinde sevginin ve umudunu kaybedilmemesinin önemini anlamışlardı. Tedavi olumlu cevap vermişti ve hemen birlikte olmak için acele etmemeleri gerektiğine karar vermişlerdi.

Bu ailenin başına gelen bu kötü olaydan sonra birbirilerine olan bağları daha fazla artmıştır. Evin en önemli bireyi kendi fikrimce annedir. Çünkü anne her şeyle uğraşan herkesi idare eden bir karakterdir. Bir evde kadın mutsuzsa o evde mutsuzdur, adam mutsuz olacaktır. İnsan hayattan artık neşe alamaz olmuştur ve eğlence kesinlikle yoktur. Bu metin yazısının yeterince uzun olmadığı konusunda bir görüş belirtildi ve bana ulaştırıldı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir