İzmir Travesti İlanları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Konak Travesti
  4. »
  5. Üçyol Travesti Beril

Üçyol Travesti Beril

admin admin -
8 0

İzmir Üçyol travesti telefonları numaraları aramaktan artık çekinmeyin. Şimdi size Üçyol yeni travesti bayan partner Beril hakkında detaylı bilgi vermek isterim. Bu hatun çapkın beylerin her zaman için dikkatini çekmeyi başarmış bir kadındın olması ile ünlenmiştir. Tüm erkeklerin gözdesi olmak her İzmir güzel travesti partnere nasip olacak bir durum değildir.

Üçyol Travesti
İzmir Üçyol Travestileri Numaraları

Tam geri dönecekken, bir kız kapıyı açar içeri girmek ister, ama hatun çok güzeldir. Travesti partner o kadar güzeldir ki adamın gece vaktinde gözleri parıldar. Uzunca saçları, kuğu gibi kızdır ve burada tek başına neden yaşadığını sorar. Ailesinden tek kalan yerin burası olduğunu ve gidecek başka bir yeri olmadığından orada kalıyordu. Adam bu duruma oldukça içerlenerek yarın sabah kızı kahvaltıya davet eder. Deniz kıyısında kahvaltı yapan çift hayatlarından bahseder. Hatun o kadar iyi niyetli davranır ki adamın bu durum hoşuna gider. Güzel zaman geçiren çift bu sohbetin daha fazla ilerletmek isterler.

İzmir Üçyol Yeni Travestiler

Üç ayrı deliğime ister ağzıma ister götüme isterseniz de ağzıma girebilirsiniz. Anal yaparım, gruba girerim, bildiğiniz porno film yıldızı kıvamında azgın ve doyumsuz bir kadınım. Size çok güzel seks hizmeti sunacak Konak travesti olarak güzel ve özel bir bayan arıyorsunuz. Gerçek harika ötesi zaman geçirmek sizin elinizde tek yapmanız gereken beni hemen aramak.

Ben size özel seks deneyimini otel ortamında sunan Üçyol otele gelen travesti partner tarzıyla sunacağım. İzmir otele gelen travesti aramasında bana rahatlıkla ulaşabilir, ilanımı inceleyip düzgün okuyunuz. Benim fotoğraflarımı görüp beğenirseniz ve numaramı ararsanız size gelebilirim. Taksi ücreti gibi diğer konularda hemfikir olduğumuz, pazarlık yapmadığımız zamanları tercih ederim. Benim için çok keyif standartlarını bulduğumuz bir düzlemde sizlere en güzel zevkli hizmeti sunabilirim.

Doktor alanında uzman bundan dolayı kibirli, oldukça iyi okullarda okumuş, maddi durumu yüksek bir psikologdur. Ancak hayatında tek bir eksikliği bulunmaktadır. Hani derler ya terzi kendi söküğünü dikemez diye gerçekten de öyledir. Hal durum böyle olduğunda, biz güzel, sabırlı zamanlar şeklinde bakarak olaya her zaman kendimizi biliriz. Kendisine çare bulamayan, birçok Üçyol yeni travesti kadınla birlikte olmuş fakat gerçek mutluluğu bulamamıştır. Bu doktorumuz 35’li yaşlarında ancak yüzünde tek bir leke veya kırışık olmayan bakımlı bir psikologdur. Bundan dolayı gerekse okul hayatında gerekse iş hayatında dikkatleri hep üzerine çekmiştir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir