İzmir Travesti İlanları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Travesti İzmir
  4. »
  5. Ödemiş Travesti

Ödemiş Travesti

admin admin -
6 0

İzmir Ödemiş travesti hem aktif hem pasif olarak müşterilerine inanılmaz anlar yaşatmaktadırlar. Aşık olabileceğiniz derecede göz boyayan görsel güzelliğe sahip kadınlar var. Böyle bir kadınla, zevk dolu saatler geçirmek isterseniz, tercihleriniz arasına bu hatunu eklemekte fayda var. Ben hayatımda kimseye aşık olmadım, bu saatten sonra da olmayı düşünmüyorum diyen beylere tavsiyede bulunayım. Bence büyük lokma yiyin, büyük söz konuşmayın.

Ödemiş Travesti
Ödemiş Travesti Reklamları İlanları Numaraları

Her şeyin ilki vardır, şimdi diyeceksiniz, İzmir Ödemiş eve gelen travesti bayana neden aşık olayım. İçimdeki ateş dinse bile bence olmayacak bir durum değil. Sonuçta siz de insansınız, karşınızdaki de bir insan. Kimseyi yaptığı işle yargılamamak gerekir diye düşünüyorum, sonuçta tüm yaratılmış olanın kalbi var. Konakladığımız otele gelen hatunlar, Ödemiş otele gelen travesti olarak sizlerin her zaman gözdeniz olmaya hazır. En sevdiğiniz bayanlar içinde yer almaya can atan bu bayan, tüm yasakları delerek sizlerin gözünü boyamak için her türlü çabayı sarf ediyor.

Ödemiş Travestileri

Güzel gün geçiriyoruz, iyi kahvaltının arkasından çay keyfi eşliğinde travesti takılmak arzusu bulunuyor. Ben birazdan sevdiğim dizi var, onu da izlersem, değmesin kimse keyfime. Gündüzleri sakin oluyor ve günlerimi evimde geçirmeyi seviyorum. Tabi bu arada siteyi de boş bırakmaya gelmez. Ortak bugün yine kayıplarda, dün yazmış artık konu girebilirsin diye ama anca fırsat bulabildim. Dün kendimle ilgilenmeyi tercih ettim. Mesela tırnaklarımı kısalttım, saçlarımı açtım boyadım, törpü ile uğraştım falan derken, bayağı zamanımı aldı, o nedenle de ancak fırsat bulabildim. Bir günden de bir şey olmaz diye düşünüyorum. Kanadım kırılsa ve ayrılık zehrini kana kana içerek yanına gelmek bu duruma mani olmayacaktır.

Şimdi bu konuyu, her zaman attığım saate zamanlayacağım, sonrasında aynı sistem devam. Sitenin içindeki işlemler nedeni ile bir işlem yapamamıştım. Artık siz de yazılarımdan mahrum kalmayacaksınız. Yeni bir gündemle akşam yine gelmiş olurum. Şimdilik acil bir şeyler yazmak gerektiği için saçma sapan şeyler yazmış olabilirim. Lütfen kusura bakmayın.  Bundan sonra daha net gündem konuları ile geleceğimden hiç şüpheniz olmasın. En yakınınızda yer almak isteyen bu bayanla birliktelik yaşamak için bir davette bulunmanız yeterli olacaktır. Tek yapmanız gereken şey bir telefon açmak. Gerisini hatunun kabiliyetine bırakın.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir