İzmir Travesti İlanları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bornova Travesti
  4. »
  5. Yeni Travesti Dilan

Yeni Travesti Dilan

admin admin -
19 0

İzmir yeni travesti ilanları bu sitede yer alan hatunların ilk seçeneğidir. Harika zaman geçirmeyi seviyorsanız, zevke önem veriyorsanız bana ulaşın. Size çok güzel bir partner olarak beni artık beni uzaklarda aramayı düşünmeyin. Sizlere sonsuz zevkler tattırmak için buraya ilan verdim ve amacıma ulaşacağıma hiç şüphem yok. Tüm yasakları ve sınırları kabul etmeyen yapıya sahip harika bir partnerim.

Bornova Yeni Travestiler

Yeni Travesti
İzmir Bornova Yeni Travesti Dilan

Doğayı seven ve iç içe yaşayan Bornova kendi evinde görüşen yeni travesti olarak burada bulunuyorum. Bir gün yine benim diyarıma gelip, burada Bornova travesti ile kamp ve dağcılık sporunu yapacağız. Çok da uzaklarda olmayan bir köye denk gelenler, belki beni bulabilirler. Benim doğal ortamda, açık alanda seks yapma tercihim var. 3 Rus arkadaş bölge hakkında bilgi almak için birkaç kişiden yardım alırlar. Yardımcı olan kerem adındaki azgın arkadaş İzmir güzel travestiler ile güzel bir sohbete başlamıştır.

Kerem aslında bütün bilgilerini aktarıp, onlarla bu yolculuğa birlikte çıkma teklifini sunmuştur. İşinin de bu sporla doğrudan bağlantılı olduğunu anlattıktan sonra kızların hoşuna gitmiştir. Bunu duyduktan sonra hemen yola koyulurlar, dağa çıkmadan önce güzel bir kamp yeri bulmaları lazım. Biraz dinlendikten sonra dağa tırmanacaklardı.

Karşıyaka İzmir Yeni Travestiler

İzmir Karşıyaka travesti denilince akla ilk benim geldiğimi ve buraların sevilen hatunu olduğumu herkes bilir. Ziyadesiyle birlikteliklerimi gerçekleştirmekte ve İzmir otele gelen travesti hizmetini en coşkulu hallerimle sunmaktayım. Samimi, heyecanlı ve yüksek gerilim olmadan harika bir seks deneyimi istiyorsanız ben tam size göreyim.

Denize yakın bir yerde çadırlarını kurdular ve daha sonra ateş başında şarap içtiler. Bu güzel sohbete kapılan arkadaşlar oldu ve kendi hayat hikayelerini anlatmaya başladılar. Onların nelerden hoşlandıklarını birbirlerine aktarmaya başlamışlar. Kerem Dilan adlı bir bayandan hoşlanmaya onunla daha çok ilgilenmeye başlamıştır. Bunu fark eden diğer arkadaşları çadırlarına çekilerek, heyecanlı ve seksi Karşıyaka pasif travesti ile ateşlendirdiler. Tek başında baş başa kalarak sohbetlerine devam etmiştir. Dilan memleketinin soğuk havalara alışık olduğundan dolayı ceketini çıkarıp ateşe yaklaşarak keremle göz göze gelmiştir. İkili arasında oluşan bu durumdan sonra konuşmaya çadırlarında devam etmiştir. Bu hikayeden anlam çıkartmaya kalkmayın, kimisi çok şanslı doğar ve hayatı boyunca alfa erkek kıvamında bir çok hatun ile takılma fırsatını bulur. Kimisi de maalesef bu konuda şans fukarasıdır ve elle tatmin olmaktan öteye gidemezler.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir