İzmir Travesti İlanları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Travesti İzmir
  4. »
  5. Narlıdere Travesti

Narlıdere Travesti

admin admin -
51 0

İnsanın çok rahat edeceği İzmir Narlıdere travesti partnerler sonuçta güzel ve günler geldi ama ben hala tatile çıkabilmiş değilim. İyice sıkıldım ama, şu anda ne iş ne de maddi durumum tatile çıkmaya el vermiyor. Arkadaş ne kadar şanslı insanlarsınız. İzmir gibi bir cennette yaşıyorsunuz, kurban bayramı da gelmek üzere.

Hoş zaman geçirmeyi seven ve kendisine bunları tercih eden beyler için tartışmasız en güzel ve özel hatun ben olacağım. Ben dur durak bilmeden, en ateşli halleri ile doyasıya sevişecek bir üstünlük kurulacaktır. Hem kendi evimde görüşme yapıyorum, sizi misafirim olarak ağırlamaktan mutluluk duyarım hem de otele ve diğer istediğiniz güvenlikli rezidanslara gelebilirim. Sabahlara kadar eğlenmeyi ve eğlenirken sevişerek cinsel hazları da tatmayı, bunun yananda aşırıya kaçmadan alkol kullanmayı seven bir partnerim.

Narlıdere Travesti
İzmir Narlıdere Travestileri Reklamları

Saat yine geç oldu ve ben konu atmayı unuttum. Sonuç olarak yine uyuya kaldım. Sabahın köründe beni uyandıran kargocu yüzünden, şu an günüm bok gibi geçiyor. Gün içinde uyuyunca hiç mutlu olmuyorum. Bu ara kestirmeler beni mutlu etmek yerine, aksine rahatsız ediyor. Sanki vücut direncim düşüyor ve kendimi hasta gibi hissediyorum. Kendini beğenmiş ve ukala bir kargocuya sinirim yüzünden, bütün günüm helak oldu. Neyse artık yapacak bir şey yok.

Narlıdere Travestileri İle Mutluluğa Doğru

Giden günün arkasından yaş tutmak benim adetim değildir. Şimdi günün kalanına odaklanmak lazım diye düşünüyorum. Saatler geçse doktor henüz günü tamamlamış değilim. Sizlere hem görevim olan konuyu iş gereği yazmak, aynı zamanda sevdiğim için yapmak iyi geliyor. Şimdi Bir elimi yüzümü yıkayıp, kendime gelip iyice atıldıktan sonra tekrar yine geleceğim. En kısa sürede İzmir olgun travestiler ile görüşmek dileğiyle beyler. Şimdilik hoş çakalın. Siz de kendinize bir hatun beğenmeyle uğraşabilirsiniz. Zaten asıl giriş amacınız bu değil mi.

İzmir Narlıdere kaliteli güzel travesti bayanım ismin Nurdan, ilan başlığımda da belirttiğim üzere burada gördüğünüz bütün fotoğraflar bana ait olup hepsi doğal ve oynanma yapılmadan burada yayınlandılar.  Sizden ricam beni fazla bekletmeyin ve hemen arayın, telefonda ayrıntıları konuşup, anlaşırsak hemen görüşelim istiyorum. Görüşmelerimi kendi evimde ve 4/5 yıldızlı otellerde yapmaktayım. Fotoğraflarımdan gördüğünüz gibi çok seksi ve güzel bir Narlıdere aktif pasif ap travesti kızım. Benimle birlikte olmak isteyen erkekte, para pul, yakışıklılık boy postan ziyade, daha çok temizlik ve bakıma önem gösteririm. Benim aradığım ve tercihlerim arasında bu kriterleri karşılayan beylerle birlikte olmak her zaman için önceliğimdir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir