İzmir Travesti İlanları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Travesti İzmir
  4. »
  5. Kınık Travesti

Kınık Travesti

admin admin -
7 0

İlk bakışta İzmir Kınık travestileri aşık olunabilecek derecede güzel ve cana yakın hatunlardır. Benim bu yazıları girmemdeki en büyük amaç, karşılıklı olarak memnuniyet sağlamanız. Değerli beylerin Kınık otele gelen travesti travestiler sayesinde, yaşadığınız beraberlikten haz almanız önemlidir. Çünkü benim için konu sadece bundan ibaret. Diğer yaşanan şeyler de beni hiç ama hiç alakadar etmez.

Ayrıca diyelim ki ilişkiden hiç zevk almadınız, işte bu da tamamen sizin probleminiz. Böyle bir durumda yapmanız gereken tek şey, o bayanı bir daha tercih etmemek olmalı. Bu sitede yer alan onlarca bayan arasından elbet birisi sizin isteklerinizi karşılayacaktır. Sonuçta her şey, sizin mutlu olmanız için düzenlenmiş ve buna uygun yapılmıştır. Kadınların para kazanma gayesinden başka, pek de söz söyleme hakları yok gibi. Çünkü burada Kınık evinde görüşen evi yeren olan travestiler, geçimlerini sağlayabilecek şartlar oluşturmuştur. İşte bu nedenden dolayı sizin gibi salakların kahrını çekiyorlar. Sırf mecburiyetten yani. Kara kaşınıza, kara gözünüze hayran değil ya bu hatunlar. Bu nedenle de kendinizi fazla önemli sanmayın.

İzmir Kınık Travestileri

Kınık Travesti
İzmir Kınık travestilerinin ilanları

Kendini yalatmaktan fazlasıyla zevk alan İzmir aktif travesti, seks yapmaktan haz almaktadırlar. Bunun için İzmir sınırsız travesti partnerlerin hepsi vücutlarının yalanmasından çok hoşlanırlar. Her muameleye karşı çıkmayan bir partner ile ilişki yaşamak her erkeğin hakkıdır. Müşterisini her anlamda memnun etmek isteyen travestilerin ilk önceliği budur. Tek taraflı yaşanan ve çok kısa sürede sonlanan ilişkiler istemediğinizi sağdan soldan duyuyoruz.

Tek bir pozisyonda hemen boşalmanız ve benim zevkimi yarıda kesmenizi anlayamıyorum. Sonuçta öncelik size ait olması asla benim kabullenebileceğim bir şey değil. Ortalama seks süresi zaten Kınık aktif pasif ap travesti bayan için ideal olan bir zamandır. Düzenli seks hayatı yaşayan travestiler bile iki saati bulmayan performanslar sergiliyorlar. Ama bunu çeşitlendirerek fayda sağlamaya bakalım derim. Birbirimize zevk vermeliyiz hem de bunu yaparken azgın hallerimizi ilişkiye renk katarak yaşamalıyız.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir