İzmir Travesti İlanları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Travesti İzmir
  4. »
  5. Karabağlar Travesti

Karabağlar Travesti

admin admin -
17 0

Ateşinizi yükseltecek İzmir Karabağlar travesti numaralarını bu yazının etrafında bulabileceksiniz. Mis gibi bir ilan konusu daha işte, Karabağlar yeni travestiler tarzında bir yazı yazmak iyidir. Çünkü bu fikir aklıma ilk geldiğinde oğlum ne yapıyorsun sen dedim. İzmir güzel travesti kadını ne yapsın! her yer hayat kadını dolu, bir sonraki konumuzu buldum. Hal durum bunu gerektiğinde hemen yazmaya koyuldum bende.

Hani bayram şekerlerinde sadece sütlü beyaz bir şeker var, işte bu ikisi aynı şekere benziyor. Ama ben çok severim ve adı dilimin ucunda ama bir türlü aklıma getiremiyorum. Bu kadar beyaz olmak iyi olabilir, bunu şahsen ben bilemeyeceğim. Düşünün ve sonucu söyleyin ama tabii ki tamamen zevk, arz ve talep meselesi. Ben böyle sütlü dondurma misali bu ikisini de önüme yatırır ve severim diyorsunuz. Düşüncelerimizde bir onu bir diğerini baştan aşağı yalarım diyen beylerin, ağızlarına layık iki fıstık bulunuyor. Hatunlar minyon tipli olduklarından, onları istediğiniz her pozisyona rahatça getirebilirsiniz. Biliyorum herkes gibi siz, türlü şekillerde bol fantezili ilişki yaşayabileceğiniz iki hatun istiyorsunuz. İnsanın erkek olası geliyor bazen de ne yazık ki öyle bir imkanım yok. Keşke seçme şansım olsaymış, kesinlikle dünyaya erkek olarak gelmek istememiştim. Kendinize iyi davranın şekerler, sonra görüşmek üzere.

Karabağlar Travestileri Güzel ve Azgın Olurlar

Karabağlar Travesti
İzmir Karabağlar Travestileri Numaraları

En iyi İzmir masöz travesti sizi önüne alsın, hamur gibi yoğursun mu istiyorsunuz? İşte şimdi tam zamanı, bu anda o güçlü kuvvetli, becerikli İzmir grup yapan travestiler var. Onları mutlu sonlu masaj yazan kadının profiline bakıyorsunuz. Bu hatun güzel ve şifalı parmaklarında öyle mucizeler barındırıyor, aklınız şaşar ve çok mutlu olursunuz. Çünkü onlar tercihini bu tarz işletmelerden yana kullanıyorlar ve önceliği her zaman bunlara veriyorlar. Zevk sahibi olmayan beyler bile, önce bu hatunu aradıktan sonra, eğer ulaşamazlarsa diğerlerine bakıyorlar.

Sizlere hoş bir seks zamanı yaşatacak olan bayram şekeriniz burada diyebilirim. Hepinize şimdiden iyi ve zevk dolu bayramlar temennisinde bulunuyorum. Bu İzmir Karabağlar eve gelen travesti ile birliktelik yaşamak isteyen beyler, hiç düşünmeden arayabilirler. İzmir Karabağlar otele gelen travesti olarak, size otelde de hizmet verdiğini belirtmek isterim. Hazır bayram geldi ya, çoğu beyler eşlerini ve çocuklarını memlekete postaladı nasıl olsa. Yapılsın kaçamaklar, çağrılsın escortlar.

İzmir eve gelen travestiler sizlere Karabağlar grup yapan travesti olarak hizmet vermektedirler. Sonuçta bu azgın bayanlar bu zamana kadar gördüğünüz en minyon ve çıtı pıtı güzel kadınlar. Bir eliniz yağda bir eliniz balda diyeceğim ama ikisi de süt gibi. Üzerlerine fazla yorum yapmaya gerek kalmıyor, zaten fotoğraflar her şeyi söylüyor. Yatakta ben tek kadınla yetinmiyorum, benimle oynaşacak birden fazla kadına ihtiyacım var diyorsanız, buyrun bekleriz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir