İzmir Travesti İlanları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Travesti İzmir
  4. »
  5. İzmir Aktif Travesti Meryem

İzmir Aktif Travesti Meryem

admin admin -
13 0

Özellikle Balçova bölgesinde bulunan İzmir aktif travesti lazım ama nasıl bulacağız dediğinizi düşünüyorum. Şahsen ben, bu konuda size tavsiyem bu sayfayı düzenli olarak takipte kalmanızdır. Karşınızda İzmir Aktif pasif ap travesti çıkabilir, ve siz sonsuz zevkleri ebedi şekilde yaşayabilirsiniz. Hop dedik ve bu sayfada yer alan ilanlarına sıra geldi sonunda. Güzel bir kız sesi sensizlik yârim yordu bedenimi diye bir şarkı söylüyor olabilir. Ben, bunu dinlerken bu Balçova travesti konulu yazıyı yazıyorum, haydi biraz saçmalayalım.

Aktif Travesti
İzmir Aktif Travestilerden Meryem

Balçova Aktif Travestiler

Bu işlerle uğraşmayı seven diğer suçlular sorgu odasına alınmıştır. Tek dertleri kocaman aletleri ile değişik fantezi arayışında olan beylere ile tanışmak. Sonuçta özel hizmetler sunma amacıyla, bu boş beleş ortama bakarak işlem yapmak işimize geliyor. Adam o sırada kahvesini yudumlarken karşısında hiç beklemediği, ummadığı kişi olan eski erkek arkadaşı vardı. Bu durum oldukça şaşırtıcıydı çünkü bir tarihi eser kaçakçısı, tarzında bu hatunlara aletini uzatıyordu. Bu arkadaşlar yani hırsız diye adlandırdığımız kişi mekanın en rütbelisinin eski sevgilisiydi.

Bu konuda söyleyeceklerim bu kadar. Daha sonra bu kişilerin sorgu süreci bittikten sonra eski erkek arkadaşı olan adam geldi. Bu olaylardan asla vaz geçmeyen suçluyu, güzelliği, çekiciliği ile ön plana çıkan kadınlar arasından seçmişlerdir. Ondan bu olayın takipçisi olmasını istemişlerdir. Ayrıca bunu duyan İzmir yeni travesti, aradığınız bulamamanın üzüntüsü ile kendisine çeki düzen vermeye karar vermiş. Çünkü bu tarz vakalarla uğraşmak kesinlikle istemiyordu diyebilirim. Bunun yanında da turistik gibi bir ilçede oldukça hareketli bir yaz dönemini dolu dolu yaşamak istiyordu. Hem tatil hem keyif yapma derdinde olan bu hatun kesinlikle diğerlerinden çok farklıydı.

Bu durum karşısında her iki tarafta oldukça üzgün, mutsuz bir hal almışlardı. Birbirlerine özlem dolu bakışlarla bakan bu çift, sorguya iki kişilik aynalı ve özel odalarda aldılar. Kadınlar erkekleri sevedursunlar, biz İzmir sınırsız travesti bayan aramaya devam edelim. Ben hepsini öperim merak etmeyin siz, yolla gelsin, gönder gelsin ama hiç biri boşalmadan gitmesin. Ben birlikte olduğum bir kadın boşalmazsa, kendimi savaşta mağlup olmuş gibi hissediyorum vesselam.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir