İzmir Travesti İlanları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Travesti İzmir
  4. »
  5. Foça Travesti

Foça Travesti

admin admin -
11 0

Hayatınıza renk katacak İzmir Foça travesti ilanları performans olarak başarılı ve cana yakın tavırları vardır. Çünkü bunlar ile içinizi ısıtacak güzel anıları yaşatacak meziyetlere sahipler. Mesleği gereği parayı seven, dolgun ücret alan Foça evi yeri olan travestiler, belki biraz kalitelidir. Lakin özellikleri gereği, sizlerin mutluluğu için elinden gelen her şeyi fazlasıyla yapar. Sınır tanımayan bu kadın, çalışırken aldığı her kuruşun hakkını ödemezse içi rahat etmez. Her şeyin bir bedeli vardır.

Piyasada çalışan kadınların bir çoğu, bu hatunun neredeyse yarı fiyatına çalışıyor. Ama bu kız, fiyat düşürmek yerine her gün biraz daha ücret yükseltiyor. Foça aktif pasif travesti için kendimi yorarım, evime bir sürü erkek alıp milletin gözüne batarım. Az ve öz olsun, temiz olsun, bana gelen müşteriler, benim gibi elit ve seçici olsun. Ben nasıl temizliğe ve hijyene özen gösteriyorsam, onlar fa bu durumlara dikkat etsin. Cinsellik alelacele olmasın. Güzel ve samimi sohbetler edelim, oturup çay kahve içelim. Az da olsa birbirimizi tanılayalım, ne ben ne de beyler kendini yabancı ve kötü hissetmesin.

Foça Travestileri Numaraları

Yatakta çok fazla ateşli olan ve ziyadesiyle birliktelikte resmen mekanın tozunu attırıyor. Seksi seven azgın kadın, yatakta inanılmaz şehvet dolu sesler çıkararak sizin resmen aklınızı başınızdan alıyor. Ama isterik hatunlar türlü isteklere açıktır ve hiç bir şeye kolay kolay hayır demezler. Anal seks yapmak ve değişik hazlar yaşamak üzere, bu sayfadaki hatunlara baktık. Çünkü biz bu taleplerinize sorgusuz sualsiz karşılık vermek istiyoruz. İşte bu nedenle de genelde her zaman çok tercih edilen İzmir güzel travesti olurlar.

Foça Travesti
İzmir Foça Yeni Eve Otele Gelen ve Kendi Evinde Görüşen Travestiler

Tamam belki de birbirimizin sevgilisi değiliz, ama birbirimizden iğrenerek ilişki yaşamanın da bir anlamı yok. Bazı hatunlar bu mantıkla çalıştıkları için, İzmir gay her gün ilgi ve alaka göstermek zorunda oldukları erkek sayısı çok azdır. Bu nedenle de fazla sıkılmaz ve günlerini iyi geçirirler, Böylece karşısındaki insanlar da hatunun bu durumundan faydalanmış olur.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir