İzmir Travesti İlanları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Travesti İzmir
  4. »
  5. Çiğli Travesti

Çiğli Travesti

admin admin -
11 0

Güzel ve şirin beldemizde İzmir Çiğli travesti partnerler bulunmaktadır. Kendinize en iyi ve ateşli partneri seçin ve anın tadını çıkarın. Tabi maddi durumunuz el veriyorsa. Hayatta en nefret ettiğim insan tipi, içmeye ayranı yokken, gübresini atmaya değişik aletlerle gidenlerdir. Çevremde ne yazık ki böyle karakterler var, hem de en yakınımda. Yiyecek ekmeği olmadığı günleri unutup, eline üç kuruş para geçince, biti kanlanan tiplerden nefret ettim. Bu nedenle en yakınımdaki insanları elemem gerekirse, hiç gözümü kırpmam siler geçerim.

En yeni hatunlar burada bulunmaktan gurur duyuyorlar, tüm albenisi ile çevresindeki insanlara resmen ışık saçıyor. Bu güzellik abidesi İzmir eve gelen travestiler içinde, sizlere tüm güzelliği ve endamı ile sunulacaklardır. Çünkü adeta bir seks tanrıçası edasıyla, göz kamaştıran ve tüm seksi halleriyle sizlere merhaba diyorlar. Erkeklerin aklını başından almayı çok iyi bilen bu Çiğli aktif pasif travesti hatun, bulunmaz değildir. Amaçları her zaman, sonuna kadar yaşadığınız tüm kötü cinsellikleri kafanızdan çıkarıp atmanıza neden olacak. Tüm ateşli, şehvet dolu halleri ile, bu zamana kadar yaşadığınız en mükemmel deneyimi sizlere sunacak.

Çiğli Travestileri Bir Başkadır

Çünkü bu tarz insanlar egoist ve ben merkezci tiplerdir her zaman. En yakınları dahil insanlara kene gibi yapışıp, kanlarını emerler sonra, bir şey yapmamış gibi davranırlar. Anne babası da dahil, kime ne kadar zarar verdikleri zerre kadar umurlarında değildir. Bu tez insanlar çevrenizdeyse ya çevrenizi değiştirin, ya da bu insanları silkeleyip atın hayatınızdan. Sonrasında çok pişman olursunuz ama iş işten gelmiş olur.

Çiğli Travesti Fotoğraf
İzmir Çiğli Travestileri Numaraları Reklamları

Birliktelik yaşayıp da aklınızdan çıkaramadınız tüm kadınları size unutturmaya ve adını kalbinize altın harflerle yazarlar. Ama onlar ateşli oklarla yazdırmaya, resmen ant içmiş olan, şahane güzelliği, ömrü hayatınız boyunca unutamayacaksınız. Yerine başkasını koymak isteyecek ama yapamayacaksınız. Tek kelime ile size, her şeyin ilklerini, özel hallerini yaşatacak olan bu kadına teşekkür etmelisiniz. Sizin için tüm yaşamınız boyunca çaba sarf ederek mutluluk peşinde koşturacak ve aşık kalacaksınız. Kendi söylediklerime ben bile inandım desem, kesinlikle yalan söylemim olurum.

Dünyada böyle bir aşk var mı acaba? Özellikle de bir İzmir pasif gay travesti bayanla kim böyle aşık olur ki! Kimse kendini kandırmasın, olana da bir şey diyemeyeceğim. Ben olsam olmazdım diyeceğim ama ne yazık ki gönül ferman dinlemiyor. Aşk değişik bir duygu, ne zaman ve kime olacağınızın tercihini yapmanız imkansız. Bu nedenle de akışına bırakmak sanırım en hayırlısı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir