İzmir Travesti İlanları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Buca Travesti
  4. »
  5. Buca Gay Travesti Burcu

Buca Gay Travesti Burcu

admin admin -
9 0

İzmir Buca gay aramaya artık gerek kalmadığını düşünüyorum. İsterseniz bu yazının altına yorum yaparak kendinize uygun partneri arayabilirsiniz. Bazen Buca travestileri arzulamazsınız size değişik hazlar yaşatacak partnerler bulmak amacında iseniz sayfayı takip edebilirsiniz. Birlikteliklerimi kendi yerimde görüşme yaparak gerçekleştiriyorum. Amacım bu ortamda kaliteli ve güzel hatun olarak siz değerli beylere hak ettikleri hizmeti sunmaktır.

Buca Gay
İzmir Buca Gay İlanları Telefonları

İzmir gay telefonları numaraları arıyorsanız yanlış yere bakıyorsunuz. Burada da istediğiniz var ama buradaki partnerler ücret karışlığı çalışıyorlar. Kimse bedavaya ya da gerçek anlamda zevkine size seks hizmeti sunmayacaktır. Eşcinsel denildiği zaman aklınıza bu sitenin gelmesi de beni tedirgin etmiyor değil. Ne yapacağımı nasıl yapacağımı henüz karar veremedim. 27 yaşında, 1,65 boyunda, 58 kiloda, sarışın, tatlı dilli ve güler yüzlü bir hatun olarak siz çapkınlara en güzel anları yaşatıyorum. Sizler ile olan birlikteliklerimi sadece kendi yerimde yapıyorum.

Buca Gay Aktif Pasif Ap Arkadaş

Burada bir öğrencinin hayatının nasıl değiştiğini veya bir kız tarafından nasıl şekillendiğini en ince ayrıntısına kadar sizlere aktarmak istiyorum. Üniversite bağlı bir ilçede Buca travestileri olarak yer almaktadır. Konum olarak diğer ilçelere nazaran daha merkezi ve insan popülasyonun çok fazla olduğu bir yerdir. Başka bir şehirden okul sebebiyle gelen bir çocuğun başından geçen değişimi aktarmak ister. 6 çocuklu bir aileden gelen kardeşler içeresinde en küçük olan, bulunduğu yere göre okulu, okumayı seven kütüphaneden çıkmayan bir çocuktu. Ancak İzmir’e gelene kadar, bunun sebebi ise birçok şeyi görmemiş hayatı o köy içeresinde geçmiş.

Çok fazla insanlarla muhatap olmamış kendini sadece okula adamış ve hedefleri doğrultusunda ilerleyen biriydi. Üniversite sınavına girerek Buca aktif pasif gay arkadaş aramasında diş hekimliğini kazanmayı başarmıştır. Bu duruma bir yandan çok sevinirken bir yanda da içinde bir burukluk söz konusuydu. Eskilerin benimde çok sevdiğim bir sözü vardır. Evi dişi kuş oluşturur, derler atalarımız ne kadarı doğrudur bilinmez ama gerçekten de öyledir. Evin himayesi görünmeyen ipleri her daim kadındadır. Bu evde de hiç beklenmedik şekilde bir hastalık ortaya çıkar ve gece anne göğsünde bir ağrıyla uyanır. O kadar ağrısı olur ki konuşmaya bile mecali yoktur. Adeta nefesi kesilmiştir, sabah kalktığında ilk işi eşine bu durumdan bahsetmek olacaktı. Tüm bunlar yaşanırken ve kahvaltıdan sonra eşine bu durumu anlatır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir