İzmir Travesti İlanları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Travesti İzmir
  4. »
  5. Bayraklı Travesti

Bayraklı Travesti

admin admin -
50 0

Hizmette sınır tanımayan İzmir Bayraklı travesti reklamları sayfamızı tercih eden elit beylere hizmet veriyorlar. En yeni ve güzel İzmir gerçek travestiler olarak size sevgilerimi sunarım. İsmim Şahika, kendime ait profesyonel resimlerimle karşınızdayım. İlan sayfasına bakarken Bayraklı yeni travesti bayanlar içinde, hemen göze çarpıyorum, bunun bilincindeyim. Ama rica ediyorum, siz bir de beni yatakta görün. Sen şimdiye kadar neredeydin, seni niye bu kadar geç tanıdım diye kendinize ve bana sitem edeceksiniz.

Bayraklı aktif pasif ap travestiler arasında belki de en çekici ve göz alıcı hatun benimdir. Çünkü bir İzmir trans bayan numarası arayışınızda hem güzelliği hem de tüm çekici özellikleri ile ön plana çıkan bir hatunum. Benim bu sitede attığım her fotoğraf saniyesinden milyonlarca beğeniye ulaşmaktadır.

Bayraklı Travesti Numaraları
İzmir Bayraklı Kendi Evinde Görüşen Otele Gelen Travestiler

Benimle birlikte olmanın tüm ayrıcalıklarını bir an önce yaşamanızı isterim. Kendim de sizin gibi elit beylerle beraber olarak, ne kadar özel olduğumu fark ediyorum. Beni tercih eden birbirinden yakışıklı beylere de, ayrıca minnettarım. Birliktelik yaşayacağım tüm partnerlerim, birbirinden daha elit oluyor. Tabi ki bu durum da beni, hem maddi hem de manevi olarak fazlasıyla memnun ediyor. Kısa biyografime burada son vermeden önce, hepinize şimdiden teşekkür ediyorum ve, aramanızı bekliyorum. Benimle görüşene kadar, kendinize çok iyi bakın. Siz bana lazımsınız.

Bayraklı Travestileri Bu Yazı Altında Toplandılar

İzmir sevişen travesti olarak, en sevdiğiniz partneriniz ben olacağım. Kendimden o kadar eminim ki, sizi memnun etmeden yanımdan göndermeyeceğim kesin. Bayrama girmeden önce bir sürü içerik zamanlamam lazım, ne yapacağım bilmiyorum. Kafamda bir şey de yok ki. Bu işleri şimdiden halledeyim ki, bayramda bir nebze olsun kafamı dinleme şansım olsun. Biraz kendimi toplasam, hızlıca bir yol bulurum. Aslında beni pek zorlayacağını düşünmüyorum ama, kafam yerinde değil. Evet beyler, bir ay kıtlıktan çıktıktan sonra, kendinizi bu akşamdan itibaren sokaklara atmaya başlayacaksınız.

Tabi benim gibi olanlarınız varsa, bu zamana kadar yapacaklarınızdan geri kalmamışsınızdır. Ben sadece belli dönemler yapılan bu ibadetlere, hiç bir zaman inanmadığım için, gereklerini de yerine getirme gibi, bir çaba içerisine hiç bir zaman girmedim. Tabi ki sizleri asla yargılamıyorum. Sizin de bana aynı şekilde davranmanızı rica ediyorum. Herkesin görüşü kendine. Zaten bu dünyada herkes birbirinin görüş ve isteklerine saygı duysa, memlekette hiç bir sorun kalmayacak. Evet beyler, bir konunun daha sonuna doğru gelirken, sizlere şimdiden iyi eğlenceler diliyorum. Kendinize iyi bakın ve mutluluğu kendinizden uzak bırakmayın.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir